Pomoc techniczna

Pragniemy rozwiewać najważniejsze wątpliwości techniczne, jakie mogą pojawić się czasie użytkowania produktów i wykonywania prac niezbędnych do ich montażu.

Ostatnie pytania:

Wymiary blatu powinny być większe statywu, zatem ostateczne wymiary będą zależały od wybranej szerokości. Przy minimalnej długości 112 cm blat powinien mieć 120 cm, a przy 152 – przynajmniej 160 cm. Minimalna szerokość to 60 cm.

Nie, blat nie stanowi części zestawu, dzięki czemu możesz go dobrać do pozostałych mebli. Zestaw biurka obejmuje: 1 statyw do biurka z silnikiem, 1 adapter, 1 przełącznik do podnoszenia i opuszczania, instrukcję użytkownika oraz wkręty montażowe.

Przedstawiamy sposób montażu szuflad Vertex / Concept przy użyciu urządzenia Tecnotool-Pro, przekonaj się, że montaż ten jest prosty i szybki. Dzięki szablonowi do nastawy wymiarów i łatwej obsłudze przekonasz się, że rozwiązanie to jest bardzo korzystne.

Przedstawiamy sposób montażu szuflad Vertex / Concept przy użyciu urządzenia Tecnotool-Pro, przekonaj się, że montaż ten jest prosty i szybki dzięki automatyzacji systemu zszywania boków. Urządzenie to pozwala montować duże serie szuflad.

Najlepszym sposobem jest odjęcie 70 cm od wewnętrznej szerokości modułu. W tym konkretnym przypadku wewnętrzna szerokość modułu wynosi 800 - 32 = 768 mm. Od tej liczby odejmujemy 70 i otrzymujemy miarę, do której musimy dociąć profile = 666 mm.

Tak, o ile dysponujesz kwadratowym drążkiem o szerokości 13 mm lub prostym żebrem o minimalnej wysokości wewnętrznej 135 mm i szerokości 13 mm. Jeśli mam moduł o szerokości 800 mm i grubości boku 16 mm.

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień:

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, które analizują pod kątem statystycznym korzystanie z naszej witryny internetowej w celu doskonalenia naszych treści i usług. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie lub klikniesz “Akceptuj”, uznamy, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji