O nas

W Grupie Emuca projektujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla branży meblarskiej i stolarskiej oraz na potrzeby sektora wyrobów metalowych i majsterkowania. 

Nasze oddziały handlowe w Hiszpania, Włochy, Zjednoczone Królestwo, Francja i Portugalia pozwalają nam na bezpośredni wgląd w najnowsze tendencje w branży meblarskiej, które nasz dział innowacji przekuwa następnie w nowe produkty.

Zasoby logistyczne

Posiadamy różne centra logistyczne o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2, wyposażone w zaawansowane
systemy telematyczne, automatyczne magazyny pionowe i innowacyjne systemy zarządzania zamówieniami.

+ 450

wyprawy / dzień

+ 14000

pudełka / dzień

28000

palety

mapa

Międzynarodowy zasięg

Działamy na rynku już od ponad 40 lat i chcemy stale być blisko swoich klientów, dlatego otworzyliśmy oddziały w różnych częściach Europy.

Eksportujemy do ponad 50 krajów i posiadamy gęstą sieć handlową na terytorium Europy, dzięki której identyfikujemy wymagania stawiane przez poszczególne rynki.

Centrum logistyczne w Walencji pełni, dzięki swojemu umiejscowieniu, rolę strategiczną i usprawnia dystrybucję naszych produktów w całej Europie.

Certyfikowana jakość

Naszym głównym wymaganiem jest jakość: Wszystkie wytwarzane przez nas i sprzedawane produkty są zgodne z obowiązującymi przepisami europejskimi dotyczącymi serwisu, procesów i produktu.

asdasDAS

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, które analizują pod kątem statystycznym korzystanie z naszej witryny internetowej w celu doskonalenia naszych treści i usług. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie lub klikniesz “Akceptuj”, uznamy, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj