Podstawą naszego rozwoju są ludzie

Wszystkie sukcesy osiągnięte od momentu powstania Grupy Emuca możliwe były tylko dzięki wsparciu naszego zespołu profesjonalistów, który każdego dnia dokłada starań, aby wdrażać wartości definiujące nasze przedsiębiorstwo: doskonałość usług i zindywidualizowaną obsługę.

Emuca troszczy się o to, by jej pracownicy rozwijali się wraz z przedsiębiorstwem, zapewniając możliwości ustawicznego kształcenia się i rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

image

Czy chcesz z nami pracować?

Zapoznaj się z ofertami pracy, które mamy obecnie dostępne lub wyślij nam swoją aplikację.

Kogo szukamy

Szukamy osób dynamicznych, pozytywnych, z inicjatywą, otwartych na nowe wyzwania, rozwój zawodowy i osobisty. Ostatecznie szukamy osób, które podzielają nasze wartości i utożsamiają się z naszym firmowym DNA.

Zorientowanie na klienta

Nastawienie, wyczucie i ukierunkowanie na potrzeby naszych klientów, mające na celu zapewnienie im satysfakcji.

Proaktywność

Zdolność przewidywania i planowania naszych działań, w celu wychodzenia naprzeciw potrzebom i ograniczenia ryzyka.

Przystosowanie do cyfryzacji

Zdolność stosowania nowych technologii w celu poprawy wydajności procesów w naszym modelu biznesowym.

Rozwiązywanie problemów

Zdolność skutecznego rozwiązywania problemów w oparciu o logikę i doświadczenie.

Niezawodność

Zdolność wykonywania zadań o wysokim poziomie precyzji i wysokiej jakości. Zamiłowanie do dobrze wykonanej pracy.

Co oferujemy

Emuca zapewnia, że ​​ludzie jednocześnie rozwijają się w firmie, zapewniając odpowiednie ciągłe szkolenia i generując możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

image
  • Przedsiębiorstwo wielokulturowe. Nasza grupa obecna jest w wielu krajach i wspiera wymianę kulturową oraz oddelegowywanie pracowników za granicę z myślą o wnoszeniu wartości dodanej do naszej działalności.
  • Młoda i dynamiczna organizacja. Średnia wieku naszych kadr nie przekracza 35 lat.
  • Polityka przejrzystości informacji. Dzielimy się na bieżąco ze wszystkimi pracownikami naszymi wskaźnikami funkcjonowania przedsiębiorstwa za pośrednictwem różnych systemów technologicznych.
  • Jakość zatrudnienia. Ponad 90% naszych pracowników zatrudnionych jest na stałe a wskaźnik rotacji jest bardzo niski.
  • Firma przyjazna rodzinie. Wyróżniona przez Ministerstwo Pracy oraz Fundację +Familia. Troszczenie się o sytuację osobistą każdego pracownika jest jednym z filarów naszej polityki kadrowej.
  • Elastyczność w miejscu pracy. Nasi pracownicy mogą korzystać z elastycznych godzin pracy i wynagrodzeń oraz samodzielnie wybierać terminy swoich urlopów.
  • System wynagrodzeń uwzględniający osiągnięcie celów na szczeblu indywidualnym, zespołu i przedsiębiorstwa. Wynagrodzenie każdego pracownika składa się z części stałej oraz zmiennej.
  • Półroczne oceny kompetencji, które zapewniają pracownikom informację zwrotną o wydajności ich pracy oraz dają możliwość poznania perspektyw rozwoju zawodowego.
  • Ponad 1.800 godzin szkoleń pracowniczych rocznie, głównie w zakresie znajomości języków obcych. Nasi pracownicy mają możliwość nauki angielskiego, włoskiego, portugalskiego i francuskiego.
  • Duży wybór świadczeń socjalnych, które uzupełniają system wynagrodzeń: dodatki na przedszkole, wyprawki dla noworodków, premie za wysługę lat itd.
image
Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: