Szafka Lader

Estantería

Stelaż do szafki Lader

Stelaże do tworzenia szafek i rozwiązania kwestii przechowywania w dowolnym pomieszczeniu w domu, kuchni, salonie lub łazience. Ten typ szafki powstał z myślą o tworzeniu oryginalnych projektów z szafek, łącząc je między sobą.

Dostępne w trzech wysokościach: 830, 1150 i 1790 mm, wszystkie o szerokości 350 mm, zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Stelaże Wykonano z wyjątkowo wytrzymałej stalowej rurki 25×10 mm z płytkami, które pełnią rolę wsporników na półki. Cały stelaż jest malowany na czarno z dużą dbałością o szczegóły.

Montaż jest szybki i prosty, poprzez mocowanie stelaża do ściany dzięki otworom wykonanym w samym stelażu. Ponadto dwie wyższe wysokości posiadają poziomnice, na wypadek gdyby szafka była mocowana do podłogi, co zapewni, całkowitą stabilność stelaża.

W komplecie są wszystkie akcesoria montażowe: 2 stelaże, wkręty i kołki rozporowe (Ø6×30) do mocowania do ściany, wkręty Ø3,5×15 z czarnym wykończeniem do mocowania drewnianych półek do stelaża, plastikowe zaślepki ukrywające mocowanie szafki do ściany. Dwie wyższe wysokości posiadają poziomnice.

Estantería
Estantería

Szafka Lader ze stelażem i półkami

Szafka składająca się ze stalowego stelaża i drewnianych półek do dekoracji dowolnego pomieszczenia w domu, kuchni, salonu lub łazienki. Ten typ szafki przeznaczony jest projektowania regałów, gdyż szafki można łączyć ze sobą.

Stalowy stelaż składa się z dwóch części o takiej samej wysokości 1150 mm i szerokości 350 mm, co daje dużo miejsca do przechowywania. Stelaże są wykonane są z wyjątkowo wytrzymałej stalowej rurki 25×10 mm z płytkami, które pełnią rolę wsporników, na których kładzie się półki. Cały stelaż jest pomalowany na czarno z wielką dbałością o szczegóły.

Szafka ma 4 półki o długości 690 mm i grubości 19 mm, wykonane z  wysokiej jakości płyt z wykończeniem dębowym.

Szafkę montuje się szybko i prosto, mocując stelaż do ściany dzięki otworom wykonanym w samym stelażu. Dołączamy również poziomice, na wypadek gdyby szafka była mocowana do podłogi, aby zapewnić idealną stabilność stelaża.

W komplecie są wszystkie akcesoria montażowe: 2 stelaże, 4 drewniane półki, wkręty i kołki rozporowe (Ø6×30) do mocowania stelaża do ściany, wkręty Ø3,5×15 z czarnym wykończeniem do mocowania drewnianych półek do stelaża, plastikowe zaślepki ukrywające mocowanie szafki do ściany i poziomice.

Estantería
Estantería

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień:

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, które analizują pod kątem statystycznym korzystanie z naszej witryny internetowej w celu doskonalenia naszych treści i usług. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie lub klikniesz “Akceptuj”, uznamy, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji