3 akcesoria do mebli kuchennych

Okucia, których nie może zabraknąć w meblach kuchennych

1- Kosz na śmieci do zabudowy, pod blatem kuchennym.

Przedstawiamy kosz na śmieci do zabudowy, pod blatem kuchennym, który zapewnia wygodne usuwanie resztek jedzenia w czasie gotowania i eliminuje przykre zapachy dzięki pokrywie ze stali nierdzewnej.

Przeznaczony do zabudowy pod blatem kuchennym, co zapewnia łatwy dostęp. Jego pojemność całkowita wynosi 8 litrów. Wymaga wnęki w szafce o wysokości minimum 270 mm. Do jego montażu wymagana jest obróbka wstępna blatu w postaci otworu o średnicy 210 mm.

2- Stelaż narożny Lake w wersji Titane

Jego elegancki dizajn w kolorze szarym antracytowym, konstrukcja z płaskich prętów stalowych i wkładki na dno wykonane z melaniny to najnowszy trend w projektowaniu kuchni; stelaż można łączyć z szafkami z rodziny Titane. To rozwiązanie magazynowe pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w narożnych szafkach kuchennych.

Stelaż narożny Lake składa się z dwóch niezależnych półek, które lekko się obracają i mają wspomaganie otwierania i zamykania; są dostępne w wersji prawej i lewej. Prosty montaż i regulacja wysokości, ma jeden z najwyższych udźwigów w porównaniu z innymi systemami narożnymi dostępnymi na rynku. Uniesie 20 kg na każdej półce, a przy tym płynnie je obraca, co sprawia, że jest to jedna z najlepszych opcji do przechowywania.

3- Czarne kółka z płytką montażową do mebli wędrujących

Kółka Black wyróżniają się tym, że są całe czarne, co jest zgodne z trendami obowiązującymi we wzornictwie meblowym. Podnoszą funkcjonalność każdego typu wędrujących mebli pokojowych, wysp kuchennych, komód z kółkami, mebli biurowych, a nawet mebli do sypialni młodzieżowych.

Odznaczają się płynnością cichego przesuwu, a także wysokim udźwigiem. Są dostarczane w kompletach, z których każdy składa się z: 2 kółek z hamulcem, 2 kółek bez hamulca i wkrętów montażowych.

Chcesz zobaczyć, jak zamontować szufladę wewnętrzną Vertex w szafce z zawiasami?

Ten film pokazuje, jak zamontować szufladę wewnętrzną Vertex tak, aby szuflady tworzyły kolumnę, w szafie z drzwiami na zawiasach. Szuflada wyróżnia się płynnym i cichym przesuwem dzięki zsynchronizowanym prowadnicom pełnego wysuwu szuflady.