Emuca

Jak pomnożyć ilość miejsca do przechowywania dzięki szufladom i wspornikom półek?

Szuflady i półki: pomnóż swoje miejsce do przechowywania – Emuca

Nueva llamada a la acción

Szuflady i wsporniki półek Emuca

Szuflady i półki zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Emuca mają wiele formatów, od poziomych do pionowych, z ukrytymi prowadnicami, wysokimi lub niskimi żebrami, krótko mówiąc, wiele możliwości. Dzięki temu możemy wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Szuflady pionowe

Te o wydłużonym pionowym kształcie są regularnie wyposażane w system wewnętrznych półek, aby zmaksymalizować ich wysokość. Ten typ szuflady jest powszechnie stosowany w kuchni na przyprawy lub słoiki o różnej wysokości.

Ale są one również przydatne w łazienkach, aby korzystać z przechowywania, gdy chcesz zorganizować wszystkie osobiste produkty w ukryty i zoptymalizowany sposób. Polecamy ten typ szuflad w miejscach, w których nie zmieściłyby się szuflady poziome i można je rozmieścić tak, aby maksymalnie wykorzystać praktyczną przestrzeń w Państwa pomieszczeniach.

disenos-bano-pequeno

Szuflady poziome

Z drugiej strony, szuflady poziome są najbardziej powszechne, można je znaleźć w każdym miejscu i obszarze domu. Często jednak nie są one w pełni wykorzystywane.

Te składowe przestrzenie mają potencjał, który czasem nie jest w pełni wykorzystany i jednym z najczęstszych powodów tego jest brak jasności co do użyteczności każdego rozmiaru.

Większa szuflada nie zawsze jest lepsza. Może to pozwolić nam na przechowywanie większych i bardziej nieporęcznych przedmiotów, ale w przypadku małych będzie to kompletna katastrofa i strata miejsca. Nikt nie lubi przeglądać stosu przedmiotów, więc organizery lub płytkie szuflady są koniecznością.

Aby zwielokrotnić ilość miejsca w dużej szufladzie, można zainstalować akcesoria, a ponadto istnieją szuflady z dużymi frontami, które po rozłożeniu odsłaniają mniejsze, ukryte szuflady.Pod tym względem nic nie przebije szuflad i półek Emuca.

Szuflada pod zmywarką?

Szufladę można umieścić niemal wszędzie. Teraz możesz mieć szufladę pod zlewem lub umywalką w estetyczny sposób, ponieważ, z wyjątkiem kranu, możesz całkowicie ukryć rury, wykorzystując tę przestrzeń, zarówno w łazienkach, jak i kuchniach.

Szuflady pod łóżkiem

Jeśli masz mało miejsca w swojej sypialni, ten pomysł z pewnością będzie dla Ciebie świetny. Dzięki prowadnicom Emuca możesz umieścić szufladę gdziekolwiek zechcesz, nawet pod łóżkiem. Możesz w pełni wykorzystać tę przestrzeń dzięki estetycznemu rozwiązaniu.

Istnieje kilka sposobów na ich umieszczenie, jeśli łóżko ma drewnianą konstrukcję do pracy, to będzie bardzo łatwo wesprzeć szufladę wspólnymi prowadnicami. Jeśli jednak tego nie ma, można wykorzystać szuflady z kółkami.

Szuflady i wspornniki do półek: wiele do zaoferowania

Szuflady i półki to czyste i przestronne rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć przestrzeń do przechowywania w łatwy i uproszczony sposób. Będziesz również w stanie połączyć przedmioty dekoracyjne z innymi, które trzeba przechowywać, mając mieszane miejsca funkcjonalne.

Jedną z zalet tych uchwytów jest to, że można je dodać do innych mebli, do ściany, wewnątrz szafy, nawet do lodówki, jeśli mają magnesy.

Nie tylko ozdoby są dekoracyjne

Otwarte półki często nie są w pełni wykorzystane, ponieważ przechowywane przedmioty są widoczne i służą jedynie jako ozdoby lub elementy dekoracyjne.

Jednak zestaw naczyń może być doskonałym elementem dekoracyjnym w kuchni, podobnie jak półka ze złożonymi ręcznikami w łazience czy regał z książkami w salonie lub sypialni. Są to przedmioty, które trzeba przechowywać, ale także nadają przestrzeni ładny, konceptualny wygląd.

Nie należy przekraczać limitu półek.

Nie chodzi tu tylko o wagę, ale również o estetykę. Półka ze zbyt dużą ilością przedmiotów będzie wyglądała na nieuporządkowaną i nie doda niczego ładnego do Twojej przestrzeni.

Z drugiej strony, istnieją inne rozwiązania, jeśli szukasz więcej miejsca do przechowywania, takie jak umieszczenie koszy, i swoich przedmiotów w nim.

cajones de almacenaje para cocina

Czy potrzebujesz więcej szuflad i półek?

W Emuca wiemy, jak ważna jest przestrzeń do przechowywania i jak ją najlepiej wykorzystać. Nasze meble są specjalnie produkowane i projektowane tak, aby oferować użyteczność z doskonałym wykończeniem, jesteśmy Twoimi sprzymierzeńcami, jeśli chodzi o meble. Jeśli potrzebujesz zwiększyć przestrzeń do przechowywania w swoim domu, tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: