Emuca | O nas | pl_PL Emuca Back to top
Loading…
emuca - vida en los muebles

Zamierzasz usunąć ten koszyk. Jesteś pewny?

Dostęp do obszaru prywatnego Emuca - Vida en los muebles

Emuca

Furniture Fittings Solutions

W Grupie Emuca projektujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla branży meblarskiej i stolarskiej oraz na potrzeby sektora wyrobów metalowych i majsterkowania. 

Nasze oddziały handlowe w Walencji (Hiszpania), Padwie (Włochy), Chelmsford (Zjednoczone Królestwo), Nantes (Francja) i Lizbonie (Portugalia) pozwalają nam na bezpośredni wgląd w najnowsze tendencje w branży meblarskiej, które nasz dział innowacji przekuwa następnie w nowe produkty.

Celem zapewnienia maksymalnej wydajności swoich zakładów zbudowaliśmy w Hiszpanii fabrykę wytwarzającą zintegrowane rozwiązania z aluminium.

Międzynarodowy zasięg

Międzynarodowy zasięg

Działamy na rynku już od ponad 38 lat i chcemy stale być blisko swoich klientów, dlatego otworzyliśmy oddziały w różnych częściach Europy.

Eksportujemy do ponad 50 krajów i posiadamy gęstą sieć handlową na terytorium Europy, dzięki której identyfikujemy wymagania stawiane przez poszczególne rynki.

Centrum logistyczne w Walencji pełni, dzięki swojemu umiejscowieniu, rolę strategiczną i usprawnia dystrybucję naszych produktów w całej Europie.

Nasza historia

Ponad 38 lat na międzynarodowych rynkach

Ponad 38 lat na międzynarodowych rynkach

Ponad 38 lat na międzynarodowych rynkach
 • 1981
  Fundación

  Powstanie

  Położenie podwalin pod dzisiejszą korporację Emuca.

 • 1991
  Fabrica de aluminio

  Fabryka aluminium

  Nowe tendencje w branży meblarskiej prowadzą do otwarcia zakładu Palbox Industrial S.L., który pozwala w sposób opłacalny oferować zintegrowane rozwiązania z aluminium.

 • 2001
  Inicio de la Fase de Internacionalización - Portugal

  Pierwsze kroki na arenie międzynarodowej – Portugalia

  Realizacja strategicznego projektu zdobywania rynków międzynarodowych rozpoczęta od Portugalii.

 • Automatización del Almacén

  Automatyzacja magazynu

  Celem rozwinięcia sieci dystrybucyjnej na nowych rynkach magazyn zostaje powiększony o 2000 m2.

 • Creación de departamento I+d+i

  Utworzenie działu B+R+I

  Zgodnie ze strategią spółki, która kładzie nacisk na innowacyjność i stałe doskonalenie swoich produktów, w roku 2002 wydzielony zostaje dział B+R+I.

 • 2003
  Desarrollo Internacional - Italia – Eslovenia

  Rozwój działalności międzynarodowej – Włochy i Słowenia

  Przejęcie włoskiej spółki, Técnical, posiadającej ogromne doświadczenie w eksporcie, oraz słoweńskiej spółki, Prometal Doo, oznacza bardzo ważny krok naprzód w międzynarodowej ekspansji firmy.

 • 2004
  Certificación de Proyectos acreditados

  Certyfikacja przez renomowaną organizację

  Przyjęte przez spółkę Emuca wewnętrzne zasady projektowania produktów zostają objęte certyfikatem renomowanej organizacji.

 • 2005
  Nuevas instalaciones centrales

  Nowa siedziba

  Biura spółki Emuca S.A. zostają powiększone o 1200 m2, osiągając w sumie powierzchnię 2200 m2. W kolejnym roku powierzchnia magazynowa powiększa się do 12 000 m2 i wdrożone zostają najnowocześniejsze systemy logistyczne celem zoptymalizowania obsługi zamówień krajowych i międzynarodowych.

 • 2006
  Nueva imagen corporativa

  Nowy wizerunek korporacyjny

  W 25. rocznicę powstania spółki ujednolicony zostaje wizerunek korporacyjny Grupy.

 • 2007
  Certificación Empresa Familiarmente Responsable

  Certyfikat “Firma przyjazna rodzinie”

  W roku 2007 Emuca otrzymuje od Fundacji MasFamilia certyfikat “Firma przyjazna rodzinie”.

 • 2009
  Nuevas Instalaciones en Italia

  Nowy zakład we Włoszech

  Otwarcie nowego zakładu spółki Emuca Srl (Padwa, Włochy) o łącznej powierzchni 6400 m2, z czego 5200 m2 zajmuje magazyn, a 1200 m2 – biura.

 • 2010
  Consolidación Internacional - UK – Francia

  Międzynarodowa konsolidacja – Wlk. Brytania i Francja

  Przejęcie brytyjskiej spółki, Stockfit Ltd., oraz otwarcie nowej siedziby firmy Emuca w okolicach Londynu, Zjednoczone Królestwo do obsługi tego wysoce skonsolidowanego rynku.

 • 2011
  Creación del departamento de Marketing estratégico

  Utworzenie działu Strategicznego Marketingu

  W świetle nowych wyzwań branżowych oraz nowych potrzeb klientów przeprowadzona zostaje dogłębna reorganizacja poszczególnych działów firmy.

 • 2013
  Nueva web y B2B

  Nowa witryna B2B

  Całkowita przebudowa witryny internetowej, w której zebrane zostają wszystkie dostępne informacje, produkty, wiadomości, dane o spółce itd. Ponadto duży nacisk położony zostaje na nasz system transakcyjny do obsługi zamówień B2B, wzbogacony o nowe funkcjonalności.

 • 2015
  Transformación digital

  Cyfrowa transformacja

  Globalizacja, pojawienie się nowych technologii oraz konieczność podnoszenia wydajności we wszystkich pionach działalności, prowadzą do uruchomienia szeregu projektów na rzecz automatyzacji pracy oraz zapewnienia wydajniejszej obsługi klienta poprzez różne kanały dostępu.

 • 2016
  Cumplimiento del 35 Aniversario

  Świętowanie 35. rocznicy

  Aby uświetnić tę rocznicę, zapoczątkowany zostaje ambitny plan ugruntowania naszej marki, który pozwoli jej stać się standardem referencyjnym w sektorze okuć i akcesoriów meblarskich.

 • 2018
   New brand positioning strategy

  Nowa strategia pozycjonowania marki

  Nowej strategia pozycjonowania marki Emuca zbudowana jest wokół idei zapewniania rozwiązań: Rozwiązania w zakresie okuć i akcesoriów meblowych. Rozwiązania w zakresie produktów, usług, innowacji, marketingu, logistyki i technologii. Strategię podkreśla odświeżone logo oraz hasło “furniture fittings solutions”.

 • 2018
   Dropshipping site: Emuca Online

  Portal Dropshipping: Emuca Online

  Emuca Online to portal hurtowej sprzedaży z usługą dropshipping, przeznaczony dla dystrybutorów internetowych i oferujący najszerszy dostępny katalog okuć oraz akcesoriów meblowych.