Stoły rozkładane: czy znają Państwo wszystkie ich zalety?

Stoły rozkładane są niezbędnymi meblami w domu. Ich zastosowania są (prawie) nieskończone dla wielu czynności w życiu codziennym, szczególnie dla rodzin.  Ale z drugiej strony nie w każdej przestrzeni można zmieścić duży stół, który zadowoli wszystkich domowników. Jest również tak, że w wielu przypadkach nie jest możliwe posiadanie stołu na stałe w takim miejscu jak kuchnia.  W tych i wielu innych przypadkach życia codziennego, design i optymalizacja przestrzeni jest zwielokrotniona dzięki stołom rozkładanym. Te cuda designu i meblarstwa pozwalają na złożenie lub rozłożenie stołu, dzięki czemu można zwiększyć jego rozmiar i zmniejszyć. Istnieją również modele, które po złożeniu składają się. Dzięki temu można go schować, gdy nie jest używany.  Obie opcje są bardzo przydatne, dlatego opowiemy Państwu o zaletach tego typu stołu, które bez wątpienia uczynią Państwa życie bardziej komfortowym. 

Stoły rozkładane: optymalizacja przestrzeni 

Jeśli chodzi o stoły rozkładane, pierwszą zaletą, która się wyróżnia, jest wykorzystanie przestrzeni. Ponieważ można umieścić ten typ stołu w małych pomieszczeniach i rozkładać go w określonych godzinach, tylko wtedy, gdy potrzebna jest ta dodatkowa powierzchnia. W ten sposób przestrzeń nie staje się przepełniona lub niewygodna do chodzenia.  Ten rodzaj stołu, po zainstalowaniu na wyspie kuchennej lub blacie roboczym, zapewnia dodatkową powierzchnię roboczą lub więcej miejsc siedzących dla gości. Stół jest ukryty i tylko w razie potrzeby rozkłada się, a następnie wraca na swoje miejsce, optymalizując przestrzeń. 
Nueva llamada a la acción

Jest to stół wielofunkcyjny 

Stół o takich cechach jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany do różnych czynności i w różnych kontekstach. Nie musi być kojarzony tylko z jadalnią. Można go również wykorzystać do pracy, która wymaga w danym momencie dużej powierzchni, aby była wygodna.  Jest to również doskonała zaleta dla rodzin, w których kilku członków potrzebuje stołu do odrabiania lekcji w tym samym czasie.  W takich miejscach jak kuchnia i jadalnia są one najbardziej popularne, ale nie należy zapominać o użyteczności, jaką mogą zaoferować w małym studio. Wielofunkcyjność, jaką nadaje przestrzeni, jest po prostu wspaniała. 

Łatwy w użyciu 

Godną uwagi zaletą tego typu stołu w Emuca jest to, że jego mechanizmami można łatwo i bez wysiłku manipulować. Normalne jest myślenie, że te stoły są kłopotliwe i tak trudne do rozłożenia, że popadną w zapomnienie.  Ale prawda jest taka, że w ciągu zaledwie kilku minut można cieszyć się posiadaniem stołu, jak również jego przechowywaniem i składaniem w pierwotnej pozycji. Jest więc wygodny w użyciu i nie jest uciążliwy w codziennym życiu – wręcz przeciwnie! 

Duża liczba możliwości instalacji 

Dzięki tym stołom nie muszą się Państwo trzymać konkretnego planu aranżacyjnego. Wręcz przeciwnie: można je zainstalować w wielu miejscach i być całkowicie efektywnym.  Ponieważ mogą Państwo dostosować go do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo stołu w sypialni czy w salonie, jego zastosowania są liczne. Można je wykorzystać, aby jak najlepiej wykorzystać każdą przestrzeń w Państwa domu. 

Dyskretny system otwierania 

System, który umożliwia otwieranie lub rozsuwanie stołu, oferuje dyskretny design, wcale nie brzydki i nie rzucający się w oczy. Mechanizmy są ukryte, dzięki czemu nie zakłócają estetycznego wykończenia Państwa mebli i pomieszczeń.  Dzięki temu jest on doskonałym wyborem do urządzonych salonów lub miejsc o wysokiej estetyce. Dzięki niewidocznym systemom stół wtopi się w otoczenie, nie wywierając na nie negatywnego wpływu. 

Stoły rozkładane i składane od Emuca 

Teraz, gdy znają Państwo zalety tego typu stołów, zapraszamy do zapoznania się z różnymi modelami, które mamy w Emuca.  Od konstrukcji, które są całkowicie ukryte, po stoły składane, które tylko zmieniają kąt nachylenia, aby być ukryte, aby być funkcjonalne. Proszę obejrzeć nasz katalog i zachwycić się tymi i innymi cudami, które mamy, aby zoptymalizować przestrzeń w Państwa domu. 

Podoba Ci się? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: