Emuca

Akcesoria do garderoby od Emuca, które ułatwią Ci życie

Akcesoria do szafek Emuca pomagają utrzymać porządek.

Osiągnięcie tego w szafie nie zawsze jest najłatwiejsze, ale jest kluczowe. Z tego powodu istnieje wiele akcesoriów, które ułatwiają życie, jeśli chodzi o organizację, styl i funkcjonalność.

To normalne, że ludzie nie chcą miejsca, w którym mogą tylko przechowywać swoje ubrania i przedmioty w niepraktyczny sposób. Trzeba szukać konkretnego ubrania i oczywiście może to być czasochłonne, nieuporządkowane i niewygodne.

Dlatego szafa powinna mieć uproszczoną konstrukcję z funkcjonalnymi elementami, które umożliwiają szybki, oszczędzający czas dostęp do Twoich rzeczy w eleganckim stylu.

Aby to osiągnąć, istnieją akcesoria, które są zainstalowane w szafach, aby zapewnić lepsze sposoby organizowania obiektów w nich. Od wieszaków, wieszaków na ubrania, szuflad, stojaków na buty i wielu innych, Emuca oferuje Państwu niezrównaną różnorodność i jakość.

Akcesoria do szafy od Emuca: porządkują Twoje ubrania

Ubrania i różne elementy garderoby występują w najróżniejszych rozmiarach i formatach, dlatego nie wystarczą tylko szuflady i miejsca do wieszania, jak w tradycyjnych szafach. Z drugiej strony, istnieją akcesoria do szafek Emuca, które pozwalają na lepsze rozłożenie.

Składane wieszaki

Składane wieszaki są doskonałym przykładem tego, są one używane do wieszania ubrań jak rura w szafie, ale z tą specyfiką, że mogą być rozkładane z przodu dla bardziej komfortowego ułożenia ubrań. W ten sposób wykorzystują wyższe partie szafy, gdzie wkładanie i wyjmowanie ubrań bez tego akcesorium byłoby niepraktyczne.

Posiadają one centralną podporę, która po złożeniu wieszaka spoczywa na podłodze lub na dowolnej części garderoby, którą chcesz. Możesz go nawet wyregulować tak, aby jego zakres ruchu był dostosowany do Twoich potrzeb i upodobań.

Dodatki do garderoby Emuca: dobrze zagospodarowane spodnie, krawaty i paski

Z drugiej strony, istnieją również wieszaki naspodnie,wieszaki na krawaty iuchwyty na paski, elementy, które pozwalają sklasyfikować te przedmioty, nadając im lepszy wygląd estetyczny i skracając czas wyszukiwania.

Co więcej, w przypadku spodni i krawatów, czyli elementów garderoby, które mają tendencję do gniecenia się, możesz być pewien, że z tymi dodatkamito się nie stanie. Warto zaznaczyć, że istnieją modele wyjmowane i stałe.

Wysuwane szafki są wygodniejsze, ponieważ mają szersze pole i większe możliwości manewrowania w poszukiwaniu przedmiotów poza szafką.

Zdejmowany boczny wieszak na krawaty i paski pozwoli Ci wygodnie powiesić krawaty i paski, bez konieczności ich składania czy zwijania. Dzięki temu akcesorium każdy przedmiot będzie miał swoje oddzielne miejsce i będziesz mógł je wygodnie prowadzić.

Kosze na bieliznę

Brudna odzież to czasem grupa ubrań, dla których trudno znaleźć miejsce w szafie. Dlatego do jego przechowywania zaprojektowano stylowo wyglądające akcesorium.

To akcesorium można zawiesić na drewnianych profilach, tak aby nie zajmowało miejsca na podłodze, a jego pokrywa całkowicie ukrywa pranie i zapewnia czysty i niezakłócony widok.

Wyjmowane i boczne półki na buty

Półki na buty to także doskonały dodatek poprawiający organizację garderoby. Są one montowane z boku, nie trzeba ich wkładać do szuflady, są one mocowane niezależnie i oferują dużo miejsca, aby utrzymać porządek w butach bez martwienia się o nie.

Z drugiej strony, są szuflady na buty, które, choć zwykle oferują mniej miejsca niż poprzednie modele, są ukryte w szufladzie, aby zaoferować bardziej dyskretny styl.

Są one dostępne w wielu modelach, zarówno z metalową kratką, jak i z tworzywa sztucznego, a także z wieloma estetycznymi wykończeniami, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Nueva llamada a la acción

Akcesoria do garderoby porządkujące przedmioty w szufladach

Akcesoria osobiste i drobne przedmioty, które nie są odpowiednio podzielone w szufladach, będą się mieszać przy każdym otwarciu lub szukaniu. Aby temu przeciwdziałać i utrzymać porządek, istnieją pomocnicze tace i szuflady.

Umożliwiają one segregację i podział na kategorie przedmiotów umieszczonych w szufladach szafek, charakteryzując się elegancką estetyką i wysoką wartością użytkową.

Lustra i wieszaki na ubrania

Wieszaki to tradycyjne rurki lub haczyki do wieszania odzieży, z tą różnicą, że Emuca oferuje je z wytrzymałymi wspornikami oraz niezrównaną i trwałą estetyką wykończenia. Po ich zamontowaniu Twoja szafa już nigdy nie będzie taka sama.

Jako ostatni dodatek mamy nic innego jakwyjmowane lustra, dzięki czemu wewnątrz szafy można umieścić lustro w dyskretny i ukryty sposób, a kiedy jest potrzebne, wystarczy je wyciągnąć, aby mieć je do dyspozycji.

Zaprojektuj idealną garderobę z Emuca!

Jak widać, Emuca oferuje Państwu szeroki katalog akcesoriów do szaf zaprojektowanych tak, aby zaprojektować jedną z nich z najwyższej klasy estetycznym wykończeniem i wymarzoną funkcjonalnością. To do Ciebie należy wybór modeli, które najlepiej pasują do Twojego stylu i wystroju, aby stworzyć spektakularny projekt.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: