Modele cokołów: jak je najlepiej wykorzystać

Każdy szczegół w przestrzeniach domu nadaje im osobowość i odrębność, której wiele osób poszukuje. Dlatego chcemy, aby poznali Państwo nasze modele listew przypodłogowych. Aby w ten sposób wiedzieli Państwo, jak mogą one pomóc w realizacji tego istotnego zadania. Państwa klienci mogą nie zdawać sobie sprawy, jak wiele mogą zyskać dzięki temu detalowi. Jest to niezbędny element jako wykończenie mebli kuchennych. Co jest najlepsze w tym produkcie? Mogą Państwo zaoferować je w różnych materiałach i z różnymi dodatkami, które wzbogacą ten element. W Emuca każdy szczegół wykonujemy z myślą o wyróżnieniu się. Zapewniamy czyste wykończenie, korygujemy niedoskonałości i mamy zalety w postaci jakości, trwałości i piękna, które charakteryzują nasze produkty. Proszę zapoznać się z naszą linią listew przypodłogowych i zaskoczyć swoich klientów. Modele cokołów: praktyczne i istotne szczegóły Ten element wykończeniowy w montażu mebli kuchennych służy do zakrycia dolnej części szafek dolnych. Innymi słowy: przestrzeni pomiędzy szafkami dolnymi a podłogą. Ma on wiele zastosowań, zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych. Ponieważ służy ona do nadania ostatecznego szlifu instalacji, często nie bierze się pod uwagę jej zastosowania. Jest to błąd, który trzeba będzie później naprawić. Nie życzą sobie Państwo niewygody i dyskomfortu spowodowanego pustą przestrzenią między meblami a podłogą. Podobnie, niezamontowanie listew przypodłogowych w dolnej części szafek kuchennych umniejszy piękno tej centralnej przestrzeni. Ponadto w kuchni powstanie szczelina, przez którą może wsiąkać woda i kurz, powodując gromadzenie się wielu zanieczyszczeń w trudno dostępnym miejscu. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom tego produktu, a z kolei przyjrzyjmy się modelom listew przypodłogowych, które Emuca posiada dla tej szczególnej i podstawowej przestrzeni w domu.
Nueva llamada a la acción

Modele cokołów: użyteczność i piękno

W tym momencie mają już Państwo lepsze wyobrażenie o tym, co montaż listew przypodłogowych może wnieść do kuchni Państwa klientów. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na ich funkcję, aby mieli Państwo więcej elementów do podkreślenia i aby nie było najmniejszych wątpliwości.

Bariera ochronna

Każdy wie, że brud z kurzu, rozlanych płynów i resztek jedzenia, jak również rozprzestrzenianie się tłuszczu na blatach i podłodze, jest stałym zjawiskiem w kuchni. Pomimo najwyższej staranności i codziennego sprzątania, podczas zamiatania i mopowania zawsze wpada się na spód mebli kuchennych. W ten sposób niechcący wciąga się brud pod meble. W przeciwnym razie, jeżeli meble sięgają aż do końca, istnieje ryzyko, że będą mokre podczas mopowania, co ograniczy ich żywotność i wkrótce będą musiały zostać wymienione z powodu zniszczenia. Te działania są jednym z głównych powodów stosowania różnych modeli listew przypodłogowych w kuchni. Ten element jest wykonany z bardziej odpornych materiałów niż te stosowane w meblach. Bezpiecznie wytrzymują uderzenia, zachlapania i rozlane płyny, a także stanowią barierę powstrzymującą, aby nic nie dostało się pod szuflady i półki.

Estetyka

Oprócz ochrony nóg mebli i działania jako bariera oporowa, która zakrywa przestrzeń lub szczelinę między meblami a podłogą, różne modele listew przypodłogowych mają również wyjątkową funkcjonalność estetyczną. Jest to element, który dodaje wykończenia i uzupełnia meble, dopasowując się do kolorów kuchni. Lub, w innych przypadkach, pożądane jest uzyskanie kontrastu z meblami. Przykładem estetyki i funkcjonalności są listwy przypodłogowe linii Emuca Noline i Plasline. Zostały one wyprodukowane w różnych kolorach i z różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub anodowane aluminium, z warstwą ochronną z tworzywa sztucznego i zakładkami ułatwiającymi montaż. W ofercie znajdą Państwo również wszystkie niezbędne akcesoria do kompletnego wykończenia listew, wśród których znajdą Państwo przedłużenia listew, czyli elementy łączące, kątowniki o różnym stopniu ochrony narożników, a także kątowniki elastyczne. Dzięki tym wszystkim opisanym powyżej zaletom oraz różnorodności modeli listew przypodłogowych, które Państwu prezentujemy, pozostaje Państwu jedynie zaoferować swoim klientom modele, które najlepiej dopasują się do różnych stylów i zapewnią im wysokiej jakości opcje poprawy tej ważnej przestrzeni w każdym domu.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: