Wieszaki i akcesoria do szafy

Emuca coa track

Drobne detale, takie jak wieszaki i akcesoria do szafy, są kluczem do uzyskania niepowtarzalnego designu w Twojej sypialni. Dzięki okuciom meblowym i akcesoriom Emuca nadasz swoim pomieszczeniom lepszy komfort, funkcjonalność i estetykę.

Nueva llamada a la acción

Wieszaki ścienne Hamilton, Wellington i Nelson

Odkryj nowe wieszaki ścienne stworzone z eleganckim designem, które można dostosować do każdego pomieszczenia w domu, aby zaoszczędzić miejsce w sypialni, łazience czy szafie. Ponadto można je umieścić w przestrzeni publicznej, aby uporządkować odzież wierzchnią w korytarzach, biurach, poczekalniach, bibliotekach czy restauracjach.

Dostępne są w różnym wykończeniu: anodyzowanym matowym, chromowanym, malowane na czarno lub niklowane satynowe. Możesz umieścić jeden lub więcej wieszaków i stworzyć niepowtarzalną kompozycję, skupiając uwagę na elementach w tym samym wykończeniu. Przykładowo stosując czerń, uzyskasz nutkę nowoczesności, ponieważ jest to modny kolor w projektowaniu wnętrz.

Wieszaki ścienne są wytrzymałe i łatwo się je czyści, a dodatkowo wyróżniają się łatwym montażem do ściany za pomocą dołączonych wkrętów.

Wieszak ścienny Napier

Wieszak ścienny Napier został stworzony do sypialni dziecięcych, posiada zabawny kształt i jest funkcjonalny, ponieważ nie posiada niebezpiecznych krawędzi. Mocuje się bezpiecznie do ściany za pomocą tylko dwóch dołączonych do zestawu wkrętów, które pozostają ukryte.

Ten sympatyczny uchwyt wykonano z hipoalergicznej gumy najwyższej jakości, która jest odporna na wilgoć i zadrapania. Jest dostępny w krzykliwym kolorze niebieskim i dyskretnym kolorze czarnym do innych pomieszczeń w domu.

Emuca coat rack

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: