Unowocześnij swoją kuchnię

Nowe produkty dla Twojej kuchni – masz do wyboru kilka produktów, które ułatwią utrzymanie porządku w domu.

System drzwi uchylnych Agile Smart

Nowy system drzwi uchylnych Agile Smart do mebli kuchennych i pokojowych. Ten system pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i ułatwi dostęp do naczyń kuchennych.

System wyróżnia się płynnością i precyzją działania, przy czym nie trzeba w nim stosować zawiasów. Zaprojektowano go do modułów o szerokości do 1200 mm i wysokości od 250 do 500 mm, z płytami o grubości od 16 mm do 28 mm. System jest dostępny z trzema siłami udźwigu.

Dostarczamy też osłony ozdobne do podnośników w kolorze szarym antracytowym. Komplet zawiera także zaczepy i wkręty potrzebne do instalacji podnośnika oraz szablon montażowy.

Wieszak na szczotki i mopy

Uporządkuj swoją kuchnię w praktyczny sposób i zagospodaruj przestrzeń dzięki wieszakowi na przybory do sprzątania. Wieszak ma 4 uchwyty na szczotki/mopy, które pasują do każdej grubości trzonka, ponadto ma też 5 wieszaczków do powieszenia innych przyborów.

Drążek magnetyczny na noże

Wykorzystaj dobrze dostępne miejsce i uporządkuj swoje noże. Dzięki magnetycznemu drążkowi na noże będziesz mieć je zawsze pod ręką. Wspornik drążka jest wykonany ze stali nierdzewnej, a w jego wnętrzu umieszczono silny magnes.

Montaż drążka jest bardzo prosty, dzięki zastosowaniu dwustronnej taśmy samoprzylepnej na całej jego długości nie trzeba robić otworów w ścianie.

Wieszak na pokrywki Supra

Przestawiamy prosty pomysł na przechowywanie pokrywek do garnków i patelni. Wieszak na pokrywki Supra jest wykonany ze stali chromowanej i ma 5 przegródek.

Twoje pokrywki i inne akcesoria kuchenne będą już zawsze uporządkowane. Wieszak możesz zamontować na drzwiach szafki lub na ścianie.

Pojemniki stalowe Recycle Inox

Zaprowadź także porządek w swoich odpadach domowych dzięki nowym pojemnikom na śmieci Recycle Inox. Dosoklane ułatwią segregację i sortowanie odpadów.

Do wyboru masz poniższe trzy modele:

Pojemnik do recyklingu z 3 9-litrowymi komorami.

Pojemnik do recyklingu z 3 15-litrowymi komorami.

Pojemnik do recyklingu z 2 15-litrowymi komorami.

Contenedor Recycle

Pojemniki Recycle mają dużą pojemność dzięki podziałowi na komory. Każdą komorę można otworzyć osobnym pedałem. Co więcej, w każdej pokrywie zamontowano mechanizm cichego domyku Soft, który amortyzuje jej zamykanie. Warto podkreślić, że każda komora jest wyposażona w korytko z uchwytem, które ułatwia szybkie i czyste wysunięcie składowanych odpadów.

Ich design i wykończenie ze stali nierdzewnej pozwalają ustawić pojemnik w dowolnym miejscu w kuchni. Ponadto czarne pokrywy mają kolorowe szczeliny, co ułatwia sortowanie odpadów.

Nakładka bezdotykowa do otwierania drzwi

Poszerzamy nasz asortyment produktów do zapobiegania Covidowi, dodając nowy produkt do bezdotykowego otwierania drzwi, który pozwala ograniczać kontakt dłoni z dźwigniami otwierającymi, a tym samym zapobiegać zarażeniu.

Wspomniane rozwiązanie nadaje się doskonale do otwierania i zamykania drzwi przy użyciu przedramienia, łokcia lub nadgarstka zamiast dłoni.

To idealne i higieniczne rozwiązanie do montażu na drzwiach w miejscach publicznych typu restauracje, szpitale, domy wielorodzinne, firmy, szkoły itp.

Jego montaż jest bardzo prosty, ponieważ w skład zestawu wchodzą plastikowe akcesoria, dzięki czemu można go montować na drążkach okrągłych o różnych średnicach oraz na kwadratowych. W komplecie dołączono naklejkę ostrzegawczą i instrukcję montażu.

Przedstawiamy katalog naszych akcesoriów, które pomagają obniżać liczbę zakażeń.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień:

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, które analizują pod kątem statystycznym korzystanie z naszej witryny internetowej w celu doskonalenia naszych treści i usług. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie lub klikniesz “Akceptuj”, uznamy, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji