Stylowe i ciche systemy przesuwne wysokiej jakości

Poniżej przedstawiamy nasze nowości w dziedzinie systemów przesuwnych dla Twojego domu, biura i takich obiektów, jak hotele i placówki handlowe. Pamiętaj, że wszystkie nasze systemy przesuwne znajdziesz w katalogu dostępnym na naszej witrynie internetowej w dziale „Systemy przesuwne”.

Porta 100 to system drzwi szklanych

Przedstawiamy system Porta 100, jest to nowy system przesuwny z cichym domykiem typu soft-slide do drzwi szklanych, szeroko stosowany do wydzielania mikrownętrz w domu, biurze lub w obiektach handlowych.

System jest wyposażony w mechanizm cichego domyku i w regulację wysokości. Montaż tego systemu wykonuje się przy użyciu opaski zaciskowej, która utrzymuje szkło, co eliminuje potrzebę wszelkiej obróbki mechanicznej czy stosowania klejów do szkła.

System dostarczamy jako zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do jego montażu. Można również wybrać sposób montażu: do sufitu lub do ściany.

A może wolisz system przesuwny do drzwi drewnianych? Mamy również wersję do drzwi drewnianych, jeśli wolisz takie drzwi, to polecamy system Railway. Proponujemy obejrzeć ten folder.

Koplanarny Frontino 20

Wprowadzamy system koplanarny Frontino 20. Zapytasz, a cóż to znaczy koplanarny? Jest to system drzwi przesuwnych, które poruszają się jedne przed drugimi, ale po zamknięciu pozostają w tej samej płaszczyźnie, dając wrażenie ciągłości mebla.

Mechanizm systemu Frontino 20 jest odwracalny, może być montowany u góry lub u dołu mebli, zatem mechanizm przesuwu pozostaje w górnej lub dolnej części, w zależności od typu mebla, jaki chcesz zaprojektować.

System jest przeznaczony dla dwojga drzwi drewnianych o maksymalnej masie 20 kg każde, jest on wyposażony w regulację nachylenia drzwi w pionie, poziomie i głębokości, którą montuje się z przodu drzwi.

Nie zapominajmy, że system jest też wyposażony w cichy domyk działający przy otwieraniu i zamykaniu drzwi. Mechanizm systemu jest całkowicie ukryty.

Dzięki temu, że system jest dostępny w czterech szerokościach, możesz zaprojektować szafy o dowolnej szerokości w przedziale od 1 400 do 2 199 mm.

Frontino 20

W poniższym wideo pokazujemy krok po kroku, jak zmontować mebel z systemem przesuwnym Frontino 20. Podajemy również link do konfiguratora, dzięki któremu wykonasz własny montaż i obliczysz parametry całej obróbki dla swoich projektów.

Wideo Frontino 20

Konfigurator Frontino 20

Clipo 16 do szklanych drzwi zawieszonych

Poszerzyliśmy rodzinę systemów przesuwnych Clipo o nowy system do szklanych drzwi zawieszonych. System jest przeznaczony dla dwojga drzwi o maksymalnych wymiarach 1 400 mm wysokości x 1 000 mm szerokości każde, które są przesuwane wewnątrz mebli, system ten jest częściej stosowany w meblach do salonu, biura i sypialni, gdzie można w pełni docenić jego jakość. 

Dzięki konfiguracji górnego profilu nośnego z aluminium, nie ma potrzeby obróbki szkła, którego dopuszczalna grubość to 6 mm.

Może być również montowany razem z mechanizmem cichego domyku, który jest oferowany z dwoma siłami domyku 8 kg i 16 kg.

Clipo 16 Cristal

Możesz też obejrzeć inne systemy Clipo w naszym katalogu i wybrać ten, który najlepiej pasuje do zaprojektowanego przez Ciebie mebla.

Clipo 26
Clipo 26 dla dwojga drzwi drewnianych montowanych wewnątrz mebla
Clipo 16
Clipo 16 dla dwojga drzwi drewnianych montowanych wewnątrz mebla
Clipo 15
Clipo 15 dla dwojga drzwi drewnianych montowanych wewnątrz mebla
Clipo 15 exterior
Clipo 15 dla dwojga drzwi montowanych wewnątrz mebla

Do wewnętrznego przesuwnego systemu Clipo 26 drzwi drewnianych dodajemy cichy domyk, dzięki któremu twój mebel nabierze bardziej profesjonalnego wyglądu, mechanizm cichego domyku jest ukryty w górnej szynie i pozostaje całkowicie niewidoczny. Jest on w pełni zgodny z dotychczasowym kompletem wózków i szyn Clipo 26.

Inne stylowe systemy

Nasze systemy drzwi chowanych Concepta i harmonijkowych Folding Concepta doskonale ukryją różne przestrzenie w Twoim domu z zachowaniem stylu i estetyki.

Jednym z najbardziej typowych miejsc, w którym możemy je zastosować jest kuchnia, szafa, biuro, a nawet dom i pralnia czy meble, których wnętrze chcemy ukryć, zamykając drzwi i mieć do niego całkowity dostęp po ich złożeniu.

W tych systemach drzwi otwierają się na zawiasach, a później możemy je wcisnąć do środka, tak że pozostają ukryte z jednej strony, dając pełny dostęp do wnętrza mebla lub szafy, które zasłaniały.

Oba modele systemów Concepta i Folding Concepta można ze sobą łączyć, tworząc dowolne kompozycje.