Regały modułowe Jagmet

Estanterías Jagmet

Odkryj regały modułowe Jagmet przeznaczone do wyposażenia wnętrz szaf, garderób, sklepów, pralni, spiżarni, magazynów… i nieskończonej ilości innych przestrzeni. Są one idealnym rozwiązaniem do tworzenia regałów na miarę w najlepszej cenie i rozwiązywania problemów z przechowywaniem.

Ich wąskie profile i akcesoria pozostawiają więcej miejsca we wnętrzu, aby zjednoczyć funkcjonalność i piękno. Są one wykonane z białej lakierowanej stali, aby pozostawić wszystkie wyróżniające się przedmioty, bardzo przydatne, aby szybko znaleźć to, czego szukasz.

Nueva llamada a la acción

Profile i płyty z uchwytami do tworzenia regałów

Mamy dwa formaty zestawów, aby łatwo stworzyć regały zgodnie z Twoimi potrzebami. Zestaw profili do mocowania do ściany składa się z dwóch pojedynczych profili regałowych szczelinowych o długości 1 m i rozstawie 50 mm oraz trzech zestawów wsporników półek, przeznaczonych do montażu trzech półek drewnianych.

Z kolei zestaw płyt do montażu ściennego wyróżnia się możliwością tworzenia różnych kombinacji dzięki niezależnym płytom. Zestaw składa się z ośmiu płyt mocujących z pojedynczym rowkiem o rozstawie 50 mm oraz czterech kompletów wsporników półek, przeznaczonych do montażu czterech półek drewnianych.

Estanterías Jagmet

Kosze i półki druciane z uchwytami

Idealnie nadają się do wyposażenia wnętrz szaf, garderób, pralni czy spiżarni. Kosze druciane są wyjmowane i są przeznaczone do stosowania razem z profilami z pojedynczym rowkiem o rozstawie 50 mm i profilami z podwójnym rowkiem o rozstawie 32 mm. Z kolei półki druciane stosowane są w połączeniu z profilami z podwójnym rowkiem o rozstawie 32 mm.

Estanterías Jagmet

Szyna do szafy i wieszak na ubrania

Akcesoria te to oryginalne pomysły na wieszanie ubrań w szafach, garderobach czy pralniach. Szyna do szafy jest przeznaczony do stosowania razem z półkami drucianymi i ich wspornikami, ponieważ ma ona otwory do jego umieszczenia (kod 7027612).

W przeciwieństwie do tego wieszak na ubrania jest montowany oddzielnie na ścianie i składa się, aby zaoszczędzić miejsce. Wieszaki są umieszczone nad otworami, co pozwala na złożenie wieszaka bez wypadania.

Estanterías Jagmet

Profile i wsporniki do produkcji półek

Ponadto akcesoria te można łączyć z istniejącymi profilami i wspornikami z pojedynczym rowkiem o rozstawie 50 mm dla półek szklanych lub drewnianych, lub z profilami i wspornikami z podwójnym rowkiem o rozstawie 32 mm dla półek drewnianych.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: