Emuca

Okucia do montażu mebli

assembly emuca

Odkryj najnowsze rozwiązania w zakresie okuć do montażu mebli, które my w Emuca włączyliśmy do tworzenia Twoich projektów.

Ukryty drewniany wspornik półki Simply

Ukryty wspornik do półek drewnianych Simply jest idealny do montażu półek w szafach, regałach lub regałach z odkrytymi półkami. To estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie zapewnia półki z uchwytami, które są całkowicie ukryte w meblu.

Montuje się go do półki o grubości od 12 mm. W tym celu w półce należy wywiercić otwór Ø8×45 mm.

Jest on wyposażony w stalowy trzpień, który jest wsuwany w bok szafy i regulowany za pomocą klucza imbusowego nr 4, dostępnego przez otwór Ø5 mm w półce. W zależności od modelu nadaje się również do wsporników Ø3 lub Ø5 mm.

Pozostały sprzęt montażowy

  • Zestaw składający się z mimośrodu Ø35, śruby, nakrętki i zaślepki. Wprowadziliśmy nowy zestaw odpowiednidla płyt o grubości 20 mm, składający się z mimośrodu o średnicy 35 mm, nakrętki i śruby z gwintem metrycznym M8, z ozdobną nakładką, która blokuje mimośród, aby zapobiec jego poluzowaniu.
  • Zestawy śrub z łbem sześciokątnym. Dodajemy partię 500 sztuk śrub imbusowych Ø 7 mm i L 50 mm oraz drugą partię 500 sztuk śrub imbusowych Ø 5 mm i L 50 mm, obie w wykończeniu ocynkowanym.
  • Partie kątowników łączących. Nowe partie po 50 sztuk kątowników 90º są dostępne w trzech różnych modelach.
  • Przylepny pasek osłony przeciwpyłowej. Dostarczany jest w 10-metrowych rolkach i jest dostępny w trzech różnych wysokościach, w zależności od dostępnej szczeliny.
  • Spiralne złącze i złącze łoża Ø35 zostały ulepszone i zaprojektowane tak, aby tworzyć mocne połączenia o wysokiej stabilności i bezpieczeństwie.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: