Nowości oświetleniowe

Oferujemy Państwu najnowsze rozwiązania w zakresie oświetlenia, ponieważ dobrze oświetlona przestrzeń pomaga znaleźć to, czego szukacie i dodaje dekoracyjnego charakteru. Te rozwiązania oświetleniowe zostały zaprojektowane z myślą o codziennym życiu i są najlepszym sposobem na dodanie funkcjonalności do mebli.

Lynx Premium LED Strip Kit

Zestaw oświetlenia taśmowego LED Lynx Premium przeznaczony jest do montażu w szafkach lub meblach, gdzie wymagane jest automatyczne włączanie i wyłączanie dzięki czujnikowi.

Dostępny jest w dwóch modelach: z czujnikiem DOOR, który włącza i wyłącza pasek LED po otwarciu lub zamknięciu drzwi, lub z czujnikiem SWITCH, który włącza i wyłącza pasek LED po przejechaniu po nim ręką.

Podstawa obrotowa Giro 4

Ta obrotowa podstawa jest odpowiednia dla ciężarów do 100 kg i pozwala na płynny i cichy obrót o 360º, bez ograniczenia i zatrzymania. Produkowany jest z łożyskami kulkowymi wykonanymi ze stali o wysokiej wytrzymałości.

Ma wiele zastosowań, takich jak stół obrotowy do monitorów, stołek obrotowy, stoły obrotowe lub obrotowe, obrotowe stojaki do wyświetlania itp.

Przełącznik kwadratowy

Ten kwadratowy przełącznik służy do ręcznego włączania i wyłączania opraw. Przeznaczony jest do dyskretnego montażu w meblach domowych i biurowych, dzięki zmniejszonym wymiarom i wykończeniu w kolorze szarym, antracytowym lub białym. Przeznaczony jest do wpuszczenia w powierzchnię mebla, a do jego montażu wymagany jest wcześniejszy otwór o D. 21 mm i głębokości 21 mm.

Okrągła osłona przepustu kablowego Ø80

Okrągły przepust kablowy przeznaczony jest do przepuszczania kabli pod biurkiem biurowym i utrzymania ich w porządku. Posiada pierścień zewnętrzny oraz pierścień wewnętrzny z wysuwaną pokrywą, którą można wykorzystać do pracy. Dodatkowo jego duży rozmiar pozwala na przejście przez najczęściej spotykane wtyczki takie jak typ F (Shuko) czy typ G (UK).

Kolumna do wprowadzania kabli Hexa

Kolumna do wprowadzania kabli Hexa została zaprojektowana, aby utrzymać porządek w kablach pod biurkiem i zapobiec ich plątaniu się.

Ponadto umożliwia ukrycie kabli wewnątrz dzięki 14 okrągłym kręgom, które można pozostawić wolne w pozycji przegubowej lub stałej rurowej.

Vertikal A+C podnoszenie multizłącza

Nowy Vertical Multiconnector posiada 2 złącza USB A i 1 złącze USB C, z funkcją szybkiego ładowania i zakresem zastosowań 5V-3A , 9V-2A , 12V- 1,5A dla USB A i 5V-3A, 9V-2A, 12V-1,67A dla USB C.

Multiconnector Atom 26 A+C

Nowy multizłącze Atom posiada 2 gniazda Schuko typu F (EU) o maksymalnej dopuszczalnej mocy do 3000W – 13A, 1 złącze HDMI, 1 nieekranowany port sieciowy RJ45, 1 złącze USB A i 1 złącze USB C (1x3A, 2×1,5A) do szybkiego ładowania oraz o zakresie zastosowań 5V 3A, 9V 2A, 12V 1,5A.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: