Nowe akcesoria do szafy Hack

Odkryj nowe akcesoria do szafy Hack stworzone specjalnie po to, by w elegancki sposób zorganizować Twoją garderobę. Jego minimalistyczny design wyróżnia się kamiennym lub czarnym wykończeniem, najnowszym trendem w projektowaniu szaf w sypialniach i garderobach. Dlatego w Emuca poszerzyliśmy nasz asortyment, aby zaoferować Państwu najlepszy wybór akcesoriów do wnętrz szaf.

Zestawy do szafy typu Hack

Poznaj nowe zestawy garderoby, które wybraliśmy dla Ciebie. Trzy kompozycje stojaka na buty, stojaka na spodnie i organizera, gotowe do zamontowania w Twojej szafie, gdyż posiadają wszystko, co potrzebne do ich montażu.

Dostępne są w wykończeniu kamiennym lub czarnym, co jest najnowszym trendem w projektowaniu szaf do sypialni i garderoby. A przeznaczone są do szaf o modułach o szerokości 600, 800 i 900 mm oraz głębokości minimum 450 mm. Innymi słowy, obowiązują one dla szaf o otworze wewnętrznym 560 – 594 mm, 760 – 794 mm i 860 – 894 mm.

Zestaw szyn do szafy Luxe

Odkryj zalety nowego formatu zestawu szyny do garderoby Luxe w wykończeniu kamiennym i czarnym, zgodnego z najnowszymi trendami w branży meblarskiej i dającego się połączyć z akcesoriami do garderoby Hack.

Jest dostępny w długościach 750 lub 1150 mm, które obejmują również wsporniki boczne i centralny wspornik w modelu 1150 mm, aby zapewnić większą sztywność.

Lustro wysuwane do szafy

Lustro wysuwane do szafy wewnętrznej w wykończeniu kamienno-czarnym, najnowszy trend w projektowaniu mebli, łączymy z dodatkami do szafy Hack.

Jego montaż jest łatwy i prosty, wystarczy przykręcić go do mebla, ponieważ zawiera niezbędne śruby do mocowania. Wymaga jedynie minimalnej głębokości 380mm.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Nueva llamada a la acción

Social Media

Chcesz poznać nasze nowości?

Kategorie

Ostatnie posty

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: