Drążki do szafy na wieszaki

wardrobe rail

Produktem nieodzownym w projektowaniu szaf do sypialni i garderoby są drążki do szafy na wieszaki. Dlatego właśnie w Emuca mamy dla Ciebie najlepszy wybór akcesoriów do wnętrza szafy w najnowszych trendach.

Zestaw drążka do szafy

Odkryj zalety nowego formatu zestawu drążka do szafy, dzięki któremu zamówienie i transport są łatwiejsze – wybierz ten zestaw do swoich mebli. Jest on dostępny dla wielu modeli drążków do szaf, w dwóch różnych długościach: 750 lub 1150 mm. Ponadto zawiera uchwyty boczne, i środkowy dla modelu 1150 mm, zapewniający większą wytrzymałość.

Drążek do szafy i uchwyty Ø28

Drążek do szafy i uchwyty Ø28 charakteryzują się zaokrąglonymi liniami. Wyróżnia się nowe wykończenie farbą w kolorze tytanowym, które w połączeniu ze srebrnym, szarym lub brązowym mokka stanowią najnowsze trendy w projektowaniu szaf i garderób.

Dodatkowo zoptymalizowaliśmy konstrukcję drążka i bocznych uchwytów, otrzymując idealną wytrzymałość. Wspomniane boczne uchwyty teraz dostarczane są w zestawach (bez ręki), a ponadto zawierają wkręty montażowe M5x38.

Drążek do szafy i uchwyty Silk

Drążek do szafy i uchwyty Silk to najlepszy wybór do połączenia twoich projektów, a to dzięki zastosowaniu nowego wykończenia w kolorze czarnym lub srebrnym szarym.

Drążek wykonano z aluminium z półtwardą gumą PVC, pozwalającą na uniknięcie hałasu powodowanego przez wieszaki. Jednocześnie boczne uchwyty teraz dostarczane są w zestawach (lewy + prawy), a do tego zawierają wkręty montażowe M6x40.

Drążek do szafy i uchwyty Luxe

Drążek do szafy i uchwyty Luxe charakteryzują się kwadratowymi liniami i wykończeniem w kolorze srebrnym szarym lub brązowym mokka, zgodnie z tendencjami w sektorze meblarskim.

Wspomniany drążek jest wykonany z aluminium z półtwardą gumą PVC, pozwalającą na uniknięcie hałasu powodowanego przez wieszaki. Jednocześnie boczne uchwyty teraz dostarczane są w zestawach (lewy + prawy), a do tego zawierają wkręty montażowe M6x40.

Inne drążki do szaf

Mamy w ofercie więcej rozwiązań, z innymi drążkami do szaf o przekroju 30×15 mm, jak na przykład rurka stalowa czy rurka aluminiowa. W tej ostatniej dodatkowo zoptymalizowaliśmy konstrukcję drążka, uzyskując idealną wytrzymałość.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień:

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, które analizują pod kątem statystycznym korzystanie z naszej witryny internetowej w celu doskonalenia naszych treści i usług. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie lub klikniesz “Akceptuj”, uznamy, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji