Emuca

Akcesoria do szafek w kolorze czarnym

Wardrobe Emuca

Czarne dodatki do garderoby to najnowszy trend w projektowaniu szaf w sypialniach i garderobach. Dlatego w Emuca poszerzyliśmy nasz asortyment, aby zaoferować Ci najlepszy wybór akcesoriów do szafy w kolorze czarnym.

Zestawy szyn do szaf w kolorze czarnym

Oferujemy Państwu zestawy szyn Silk oraz szynę Ø28 w kolorze czarnym, stanowiące bardzo nowoczesne wykończenie w projektowaniu szaf i garderób. Są one zaprojektowane do łączenia zakcesoriami do garderoby, takimi jak wieszak, profile Lynx LED i inne okucia, aby pomóc Ci wzbogacić Twoje indywidualne projekty garderoby. 

Wsporniki szyn do szaf Luxe w kolorze czarnym

Od teraz będziesz mógł również zamontować w szafie czarny drążek Luxe przeznaczony do konstrukcji Zero. Dzięki zastosowaniu tej samej teksturowanej czarnej powłoki lakierniczej w nowych zestawach wsporników bocznych, środkowych i narożnych, które zawierają śrubę M6x40 do montażu górnego.

Czarne wyjmowane wieszaki

Zgodnie z trendami w branży meblarskiej, wieszaki wysuwane Keeper i Self są teraz dostępne w kolorze czarnym. Pozwalają one na efektywną organizację przestrzeni w szafach i garderobach, ułatwiając dostęp do wieszaków. W ten sposób możesz stworzyć swoją garderobę na miarę z wszystkimi dodatkami w kolorze czarnym.

Wysuwana szyna na wieszaki Keeper pozwala efektywnie zorganizować przestrzeń w szafkach i garderobach, ułatwiając dostęp do wieszaków. 

Wysuwany wieszak Self pozwala skutecznie zorganizować przestrzeń w szafach i garderobach, ułatwiając dostęp do wieszaków, zwłaszcza w meblach dla młodzieży, wśród których łatwo jest znaleźć szafy o dużej głębokości zintegrowane z łóżkiem.

Składany wieszak ścienny w kolorze czarnym

Ten składany wieszak ma prostokątny design, który można dopasować do każdego pomieszczenia w domu, z modnym czarnym lakierowanym wykończeniem w kosmicznym designie. Wyróżnia się funkcjonalnością, ponieważ rozkłada się pod kątem 90º, aby zawiesić przedmioty, a gdy nie jest używany, składa się, aby zaoszczędzić miejsce, pozostając praktycznie płaskim. Posiada również antypoślizgową gumę w części wiszącej dla lepszej przyczepności.

Oferuje trzy rodzaje montażu, przykręcenie do ściany, przykręcenie do mebla lub przyklejenie. W tym celu w zestawie znajdują się wkręty i kołki rozporowe, wkręty do drewna oraz dwustronna taśma klejąca. Jego maksymalne zalecane obciążenie wynosi 6 kg przy montażu za pomocą śrub i 2 kg przy montażu za pomocą kleju.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Posty powiązane

Subskrybuj powiadomienia
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Powiadomienia zostały zablokowane
Kliknij aby zasubskrybować
Dziękujemy za subskrypcję
Zasubskrybowałeś powiadomienia
Nie będziesz więcej otrzymywać powiadomień
Zarządzaj powiadomieniami
SUBSKRYBUJ
NIE SUBSKRYBUJ
Odblokuj powiadomienia
Postępuj zgodnie z instrukcjami aby zezwolić na otrzymywanie powiadomień: